W naszym gabinecie dbamy o zdrowe i piękne uśmiechy. Podchodzimy profesjonalnie do każdego pacjenta, oferując zaawansowany sprzęt oraz wysokiej jakości materiały i systemy.

Zabiegi wykonywane są z użyciem mikroskopu i lup powiększających (tzw. stomatologia minimalnie inwazyjna).

Kompleksowa oferta oparta jest o zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny i diagnostyczny oraz innowacyjne metody z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki oraz implantologii. W diagnostyce oraz monitorowaniu postępów leczenia wykorzystujemy radiowizjograf cyfrowy (RTG).

Aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę stomatologiczną, współpracujemy z doświadczonym specjalistą w zakresie ortodoncji.


uslugi-chirurgia

Chirurgia

Bezbolesne wykonywanie zabiegów chirurgicznych w obrębie jamy ustnej.

Więcej

uslugi-impolantologia

Implantologia

Całkowicie bezbolesny zabieg chirurgiczny zalecany w sytuacji: pojedynczych braków zębowych; braków kilku zębów; całkowitego braku uzębienia; problemu z utrzymaniem protez.

Więcej

uslugi-profilaktyka

Profilaktyka

Profilaktyka stomatologiczna to wszelkie działania mające na celu zapobieganie powstawaniu chorób zębów i tkanek otaczających zęby.

Więcej

uslugi-zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Leczenie w znieczuleniu miejscowym: ubytków próchnicowych, złamań i pęknięć korony zęba. Korekty kształtu, koloru zęba, usuwanie przebarwień.

Więcej

uslugi-dzieci

Leczenie zębów u dzieci

Leczenie zębów u dzieci odbywa się szybko i bezboleśnie, by nie zniechęcić małych pacjentów do kolejnych wizyt.

Więcej

uslugi-ciaza

Leczenie zębów kobiet w ciąży

Dla kobiety ciąża jest okresem szczególnym pod wieloma względami. Pacjentki spodziewające się dziecka powinny zadbać o stan zdrowia jamy ustnej, który może mieć istotny wpływ na przebieg i czas zakończenia ciąży.

Więcej

uslugi-endodoncja

Endodoncja

Całkowicie bezbolesne leczenie kanałowe w znieczuleniu miejscowym przy użyciu mikroskopu oraz ręcznych i maszynowych narzędzi endodontycznych.

Więcej

uslugi-protetyka

Protetyka

Korekta kształtu i koloru zębów, odbudowa złamanych zębów, wypełnianie miejsc po usuniętych zębach.

Więcej