Zespół Dentostacji tworzą lekarze, higienistki i asystentki, którzy nieustannie kształcą się i podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe. Dzięki temu gwarantują specjalistyczne leczenie w oparciu o najnowsze standardy w opiece stomatologicznej.

Michał Tatarynowicz

Założyciel i właściciel Dentostacji. Po ukończeniu studiów odbył 1,5-roczny staż na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Ukończył: roczny cykl szkoleniowy z zakresu implantologii w Klinice Implantologii Stomatologicznej CEOC (2012 r.); roczny cykl szkoleniowy z zakresu implantoprotetyki (2015 r.); Curriculum Implantologii Polskiego Stowarzyszenia Implantologii (2017 r.); szkolenia i sympozja endodontyczne z zakresu stomatologii mikroskopowej. Członek PSI oraz międzynarodowych organizacji ICOI i DGOI.

Wielokrotny mistrz Polski w kick-boxingu, szczęśliwy tata i pasjonat aktywnego spędzania wolnego czasu.

Marcin Gruba

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. W ostatnich latach ukończył wiele szkoleń z zakresu stomatologii mikroskopowej oraz protetyki. W swojej codziennej pracy utrzymuje nowoczesne standardy leczenia. Potrafi profesjonalnie zadbać o pacjentów w każdej grupie wiekowej.

W wolnym czasie sportowiec i trener tenisa stołowego.

Igor Sokołowski

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po ukończeniu szkoleń z zakresu endodoncji i stomatologii zachowawczej, postanowił nawiązać współpracę z naszą kliniką, kierując swój dalszy rozwój zawodowy w obszarach chirurgii stomatologicznej. W 2017 roku ukończył kurs z implantologii we Flonheim w Niemczech.

Prywatnie rowerzysta, motocyklista i kibic piłki nożnej.

Sylwia Siniczyn

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ukończyła szkołę z wyróżnieniem. Posiada dwunastoletnią praktykę zdobytą w naszej klinice oraz gabinecie dr Anny Lubeckiej. Uczestniczyła w wielu szkoleniach dla asystentek, m.in. z zakresu: zabiegów higienizacji i profilaktyki, pracy z koferdamem oraz profesjonalnej asysty w implantologii.

Przy współpracy z lokalnymi przedszkolami i szkołami, realizuje godziny edukacyjne z zakresu profilaktyki stomatologicznej.

Prywatnie żona i mama dwójki dzieci.

Małgorzata Borska

W 2014 roku ukończyła studia na kierunku Asystentka Stomatologiczna. Pracę zawodową rozpoczęła w gabinecie dr Anny Lubeckiej, kontynuując współpracę z Dentostacją.

Doświadczenie jako rodzic wykorzystuje w życiu zawodowym, angażując się w edukację stomatologiczną najmłodszych.

Prywatnie żona i mama trójki dzieci. Działa charytatywnie i wspiera inicjatywy lokalne.

Ewa Budnik

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Ukończyła liczne kursy m.in. z zakresu endodoncji mikroskopowej, higienizacji oraz profesjonalnej współpracy z lekarzem i pacjentem.

Swoje wieloletnie doświadczenie w zawodzie wykorzystuje między innymi współtworząc program edukacyjny Dentostacji, realizowany w lokalnych placówkach oświatowych.

Wolny czas poświęca na wspólne odkrywanie świata z 6-letnim synem Gabrysiem, czytanie książek i nadrabianie zaległości kinowych.